HELPLINE – SUPPORT – 321 321 321
HELPLINE – SUPPORT
321 321 321

Informace k navýšení cen IPTV

Vážení zákazníci,

bohužel jsme nuceni Vás informovat o nepříjemné zprávě, a to že poskytovatel internetové televize Sledovani.cz nám oznámil od 1.1.2023 navýšení ceny za televizi. Nejedná se o nějak velké navýšení, avšak chápeme že v tomto čase to není příjemná zpráva pro nikoho.

Zároveň doplňujeme informaci, že u každého balíčku došlo ke zvýšení počtu o cca 20 nových kanálů.

Považujeme za samozřejmost, že v případě nesouhlasu s navýšením ceny můžeme službu IP TV ukončit k 31.12.2022 na Vaši žádost.

Děkujeme za pochopeníInformace k omezení přetáčení reklam na kanálech FTV Prima

Vážení zákazníci,

skupina FTV Prima od 1. 6. 2022 omezuje přetáčení reklam na svých kanálech v rámci zpětného sledování pořadů. Tuto novinku Prima zavádí plošně u všech IPTV operátorů, SledovaniTV bohužel toto omezení nemůžeme nijak ovlivnit. Tuto funkci SledovaniTV do jejich televizní platformy přidali tak, aby Vás co nejméně obtěžovala a vy jste stále měli možnost aplikace plnohodnotně používat.

Pokud nechcete reklamy sledovat vůbec, můžete si dokoupit doplňkový balíček „Bez reklam“, který vám přeskakování reklam umožní. Cena tohoto balíčku je Primou pevně stanovena a jedná se o částku 69 Kč. Balíček si lze aktivovat na stránkách:

https://sledovanitv.cz/services/detail/70047-prima-bez-reklam?ott=0&utm_campaign=OTT_MSvhokeji_2022_CZ&utm_medium=email&utm_source=newsletter

Více informací najdete na stránkách poskytovatele SledovaniTV na následujícím odkazu sledovanitv.cz/bez-reklam