HELPLINE – SUPPORT – 321 321 321
HELPLINE – SUPPORT
321 321 321

ÚDRŽBA PODNIKOVÉ SÍTĚ

SPRÁVA SÍTĚ

  • Profylaxe stavu dosavadní sítě a návrh nového řešení pro zajištění maximálního výkonu a efektivity.
  • Pravidelný servis pracovních stanic a serverů s operačním systémem Linux i Windows včetně zajištění antivirového zabezpečení, kontroly aktualizací, monitorování všech klíčových služeb a přístupu k Internetu.
  • Kontrola a management aktivních i pasivních prvků sítě.
  • Rychlý zásah kvalifikovaných IT specialistů Vám zajistí minimální výpadky ve Vaší společnosti. Většině problémů předejdeme non-stop monitorováním a jejich včasným řešením.

DODÁVKY VÝPOČETNÍ TECHNIKY

Nabízíme dodávky kompletní výpočetní techniky do průmyslu, kanceláří i domácností, včetně lokálních sítí, výkonných serverů či vysokorychlostního připojení k internetu. Nabízíme značkové sestavy Lynx, Fujitsu-Siemens, Hewlett Packard i sestavy dle přání zákazníka. Na přání sestavíme nebo dodáme počítače do kanceláří a domácností od nejlevnějších PC pro nenáročné aplikace až k PC pro práci s grafikou, zpracování videa, apod. Dodáme tiskárny, monitory i další komponenty.

Realizujeme také modernizace a stěhování firemních infrastruktur a intranetů. Servery sestavujeme a dodáváme v závislosti na účelu použití. Podle stanovených potřeb jsou zvoleny komponenty. Dle přání zákazníka je možné dodat značkové servery. U výkonných serverů s velkou zátěží je možnost instalace klimatizovaných skříní. Průmyslová PC jsou používána v širokém rozsahu různých aplikací od jednoduchých řídicích systémů až po servery obsluhující složité technologie včetně vizualizace. Na PC pro průmysl jsou kladeny vysoké nároky z hlediska spolehlivosti a dalších parametrů.