HELPLINE – SUPPORT – 321 321 321
HELPLINE – SUPPORT
321 321 321

KARIÉRA

SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce:

Montáž a servis CCTV, EZS, EPS; Práce na telekomunikační síti, její rozvíjení a údržba; Instalace, zprovoznění, oživování a zaškolení obsluhy se zařízením; Servis a údržba již instalovaných zařízení; Technická podpora zákazníků – identifikace a odstranění závad na zařízeních; Tvorba dokumentace; Práce ve výškách

Požadavky:

Vyhl. 50/78 Sb., min. §5 PODMÍNKOU, nebo vzdělání v elektrotechnice; Orientace v oblasti IT – HW, SW, wifi; Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, pracovní nasazení, manuální zručnost; Schopnost pracovat v týmu; Trestní bezúhonnost; Znalost práce s počítačem – MS Office; Řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

Praxe v oboru slaboproudu či telekomunikací velkou výhodou; Osobní zájem o technologie; Znalost anglického jazyka – technická

Nabízíme:

Práce na HPP a smlouva na dobu neurčitou; Zajímavou a práci se špičkovými technologiemi; Motivační finanční ohodnocení; Mobilní telefon, Notebook; Stabilní zaměstnání u rostoucí společnosti; Práce v mladém kolektivu.

Finanční ohodnocení:

25 000 – 35 000 Kč

Kontaktní osoba:

Oliva Petr, tel: 607 233 234

MONTÁŽNÍ TECHNIK

Práce na výstavbě slaboproudých síti, Spolupráce na montáži CCTV, EZS, EPS; Servis a údržba slaboproudých sítí; Práce ve výškách

Požadavky:

Technické myšlení, pečlivost práce; samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, pracovní nasazení, manuální zručnost, zájem o obor; Schopnost pracovat v týmu; Znalost práce s počítačem – MS Office; Řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

Vzdělání technického směru nebo praxe na obdobné pozici

Nabízíme:

Práce na HPP a smlouva na dobu neurčitou; Motivační finanční ohodnocení; Stabilní zaměstnání u rostoucí společnosti; Práce v mladém kolektivu.

Oliva Petr, tel: 607 233 234

V případě zájmu nebo ohledně bližších informacích nás neváhejte kontaktovat na uvedených telefonních číslech. Nástup možný ihned.